Dan dobrot na Nonini žlici

Nonina žlica
Tako veselo je bilo na Nonini žlici. Prireditev, ki jo je tokrat prvič organiziralo Društvo Dobra volja Škofije je pritegnila ljudi od vse povsod. Vabilu v naše lepe kraje so se ponovno odzvali pri Društvo Dobra volja iz Pristave pri Vojniku. 
Otroci so uživali ob gusarski animaciji, odrasli pa ob poslušanju glasbe ter dobri jedači in pijači. 
Da je harmonika zadonela ob prav vsaki mizi, sta poskrbela Duo Zemljotres . Navdušili so tudi godci iz gostujočega društva, prijatelji iz Buzeta - trio Lipa ter pevci italijanske narodne skupnosti v spremljavi Marina Kranjca. ADRIA Classic - KOPER so pripeljali starodobna vozila, ki so pritegnila pozornost marsikaterega obiskovalca. 

Ko je zabava bila na vrhuncu, se nam je pridružil še koprski župan, g. Aleš Bržan , ki je pokramljal z ljudmi in v spremstvu predsednice društva Dobra volja Škofije, Nasiha Cvajdik, najboljšim sukačem kuhalnic podelil nagrade. 

Večer se je zaključil z nastopom skupine NOČNI SKOK , ki je držala ritem vse dokler so noge hotele plesati.Fotogalerija

Deli: