Društvo Dobra volja bo aktivno poletje zaokrožio z Nonino žlico

dobra volja

Člani društva Dobra volja s Škofij se že celo poletje aktivno udeležujejo prireditev v bližnji in daljni okolici. 

Junija so se odzvali povabilu v Vojnik, kjer so vrnili obisk isto imenskemu društvu. V Dolino na "Junijske večere" jih je povabilo Slovensko kulturno društvo Valentin Vodnik,  v Vrhpolju pa so s svojim programom popestrili 20. obletnico delovanja Športnega društva Vrhpolje. 

Julija jih je pot vodila v Šmarje kjer so nastopali na prireditvi "Bela Istrijana".

Avgusta so v Dekanih aktivno sodelovali na Guštovci, v Podčetrteku so s kulinariko navdušili na Lovrenčevem sejmu, v izolskem hotelu Delfin pa so zabavali tamkajšnje goste.  

17. septembra bo "Nonina žlica"

V septembru bo Društvo Dobra volja v domačih Škofijah organiziralo kulinarični dogodek "Nonina žlica", ki bo na prostor pred nekdanjo bencinsko črpalko v centru vasi, privabil ekipe ljubiteljskih kuharjev. Dogodek bodo glasbeno popestrili Duo Zemljotres, Ženska klapa Fritule, Trio Lipa in ansabel Nočni skok. 

Poskrbeli bodo za animacijo otrok in humor, prav tako pa si bo moč ogledati starodobna vozila, ki jih bo na Škofije pripeljalo društvo Adria classic. 

Prireditev se prične ob 15. uri. Vstop je prost. 

Fotogalerija

Deli: