Društvo Dobra volja je priredilo Večer folklore in humorja

Večer folklore in humorja 9.12.2022
V petek, 9. decembra, smo bili priča zanimivi prireditve v športni dvorani Burja. Društvo Dobra volja Škofije je pripravilo "Večer folklore in humorja".  Poleg skečev, ki so jih uprizorili člani domačega društva, smo si lahko ogledali ples flamenka v izvedbi Las Mujeres, orientalske plese so nam predstavile članice plesne skupine MOONSUN, okno v ukrajinsko - rusko folkloro pa so nam v izjemnem nastopu odprli članice in člani folklorne skupine Rodnik iz Trsta.


Ob zaključku prireditve so člani društva Dobra volja Škofije presenetili svojo predsednico Nasiho Cvajdik s šopkom cvetja.  

Večer je povezovala Ivica Vergan, zbrane pa je ob koncu prireditve nagovoril tudi predsednik sveta KS Škofije Matjaž Čok.


Posnetek prireditve si lahko ogledate na našem YouTube kanalu. 


Fotogalerija

Deli: