KMN Bronx dopolnil zbirko naslovov

Bronx U 19 državni prvaki

Čeprav morajo Bronxi odigrati še eno tekmo, so že krog pred koncem prvenstva postali mladinski državni prvaki. S tem dejanjem se je zaključilo izjemno napeto tekmovanje, saj so ped sinočnjo tekmo možnosti za naslov prvaka imele še tri ekipe in sicer KMN Bronx, Meteorplast Ljutomer in Extrem iz Ribnice. 

V direktnem dvoboju z Meteorplastom in zmago 4-1 je tako naslov pripadel Bronxom. Sama tekma je bila zelo kakovostna, saj je na igrišču bilo moč videti kar 10 državnih mladinskih reprezentantov (po 5 v vsaki ekipi). Zmaga Bronxov je bila popolnoma zaslužena. S tem uspehom so na najboljši način kronali odlično dolgoletno delo v mlajših selekcijah, saj so v zadnjih štirih letih osvojili naslove prvakov v prav vseh mlajših kategorijah:

  • 2017/2018 - U15
  • 2018/2019 - U13
  • 2018/2019 - U17
  • 2021/2022 - U19

Tekst: Željko Stanić

Foto: Rok Črtalič 

Fotogalerija

Deli: