Koncert Vokalne skupine Kresnik na Škofijah

Koncert Vokalne skupine Kresnik Škofije 20.1.2023

Vokalna skupina Kresnik je prav na Škofijah zaključila svojo turnejo koncertov božičnih pesmi. Prvotno jo je načrtovala le po primorskih krajih, a postala je vseslovenska. 

V petek, 20. januarja, je koncert izvedla v župnijski cerkvi Srca Jezusovega na Sp. Škofijah .Pripravila  ga je v soorganizaciji s KD Istrski grmič Škofije, prostor je nudila Župnija Škofije, podporo pa tudi KS Škofije. 

Obiskovalci, ki so dodobra napolnili domačo cerkev, so z veseljem prisluhnili kar petnajstim najbolj znanim božičnim pesmim. Bili so navdušeni nad ubranim petjem skupine in njenih solistov. Po koncertu je sledilo prijetno kramljanje in sproščeno petje ob lepo obloženi mizi.

Pripravila: Vlasta Jerman

Foto: Neva Samec

Fotogalerija

Deli: