Na prireditvi Športnik Kopra med nagrajenci tudi Škofjoti

Bronx - Športnik Kopra 2021

V sredo, 16. februarja, so na slovesni prireditvi v protokolarno-prireditveni dvorani sv. Frančiška Asiškega podelili priznanja najboljšim športnikom, športnicam in športnim društvom iz koprske občine v letu 2021. 

KMN Bronx je v okviru letošnje prireditve Športnik Kopra 2021 prejel priznanje za vrhunski športni dosežek v kolektivnih športih in sicer za osvojeno 2. mesto na državnem prvenstvu v kategoriji U19 oziroma mladinci, ki so ga dosegli v tekmovalni sezoni 2020/2021. 

V finalu prvenstva so se pomerili z ekipo Vrhnike. Slednji so zmagali na Škofijah, oni pa njih na Vrhniki, vendar so zaradi boljše gol razlike naslov osvojili tekmeci iz Vrhnike, KMN Bronx pa drugo mesto.


Nagrade so prejeli še Domen Črnigoj (Venezia) za vrhunske športne dosežke ter Aljaž Žigon (Kegljaški klub Adria Ankaran) za športne dosežke. 

Zaradi spremenjenih pravil se žal nekateri vrhunski športniki, ki trenirajo na Škofijah, niso uvrstili na seznam. 

Pridružujemo se čestitkam prejemnikom priznanj in pozdravljamo vse napore, ki jih trenerji vlagajo v ljubiteljski in profesionalni šport na Škofijah. 


Fotogalerija

Deli: