Plesalke s Škofij navdušujejo (video)

N1 DANCE TEAM

Plesalke Športnega društva kettlebell lifting N1 Obala so se marca udeležile tekmovanja, ki ga je organizirala Cheerleading Zveza Slovenije. Tekmovanje je potekalo preko spleta, saj ga zaradi pandemije in vseh ukrepov ni bilo možno izvesti v dvorani. 

Kljub temu, da dekleta treningov do sredine februarja  niso mogle izvajati v živo, so doma redno trenirale preko spletne aplikacije ZOOM. Po vodstvom Diane Flego, Veronike Škrlj in s pomočjo zunanje koreografinje so pripravile 4 tekmovalne točke.

 

Rezultati spletnega tekmovanja 2021:

• 1. mesto Tara Šabec in Lana Hvastja - hip hop mladinski pari 

• 1. mesto Hana Avdič in Sara Podnar - pom članski pari

• 2. mesto hip hop mladinska skupina (Tara Šabec, Lana Hvastja, Tajda Filipčič, Kristina Tomovič in Nika Čok)

• 3. mesto hip hop članska skupina (Nika Repija, Hana Avdič, Polona Bogataj, Neža France)

Hip hop mladinski par Tara Šabec in Lana Hvastja sta se s trenerko Veroniko Škrlj, v sklopu Evropske cheer lige, v minulem letu udeležile tudi dveh mednarodnih tekmovanj in v Italiji dosegli 1. mesto. Za dosežek sta prejeli nagrado Mestne Občine Koper za vrhunski dosežek na mednarodnem tekmovanju v letu 2020

Zmagovalne koreografije si lahko ogledate na našem YouTube kanalu.


Deli: