Požrtvovalnost organizatorjev kaže rezultate - Šagra je uspela!

ŠAGRA ŠKOFIJE 2019

Kljub sila omejenim prostorskim zmogljivostim, ki so zahtevale ogromno dela in še več improvizacije se je še enkrat več dokazalo, da je šagra na Škofijah med največjimi, če ne celo največja prireditev, ki se odvija izven mestnega jedra Kopra. V treh dneh je prireditev obiskalo več kot 2000 obiskovalcev za katere je organizator poskrbel z zelo pestrim programom, ki je zadovoljil prav vse od najmlajših, preko mladine, do nekoliko starejših.  Ogromno zadovoljnih ljudi, prava pristna fešta brez nobenih ekscesov so nagrada za vse, ki so tedne vlagali svoj prosti čas za organizacijo šagre na Škofijah, ki je obenem obeležila tudi 32 obletnico delovanja KMN Bronx Škofije.

Na šagri, ki je do zadnjega kotička napolnila šotor na travniku pod šolskim igriščem, so nastopile glasbene skupine Amaterji, Nočni skok, 3 Bote, Tequila in pa duet Dva bota neč.

Foto: Organizator 

Deli: