Športno društvo kettlebell lifting N1 Obala nadaljuje s ponudbo različnih plesnih tečajev

Ples nena

Športno društvo kettlebell lifting N1 Obala tudi v novem šolskem letu 2020 / 2021 nadaljuje s ponudbo različnih plesnih tečajev za otroke in mlade od 4. leta dalje. Kljub temu, da zaradi trenutnih razmer niso vedeli kaj pričakovati, so se odločili za širitev ponudbe (dodatne plesne zvrsti, več skupin, več terminov), da privabijo čim več otrok in mladih iz celotne obale v plesne skupine N1 Dance Team. Odziv je bil sprva manjši, zdaj pa se skupine počasi polnijo. Upajo, da bo prijav vse več saj je vpis v nekatere skupine še vedno manjši v primerjavi s prejšnjimi leti. Kljub manj vpisom v določene skupine, pa je skupno število vseh vpisov že večje kakor minulo šolsko leto 2019 / 2020. Glede na povpraševanje bodo po potrebi ponudbo širili in nadgrajevali. V planu imajo vsaj dve predstavi, zimsko in poletno zaključno predstavo oz. produkcijo, kjer bi se predstavile vse njihove skupine. Udeleževali bi se športno kulturnih prireditev za popestritev programa, prav tako bodo nadaljevali z udeležbo na raznih pokalnih, državnih in mednarodnih tekmovanjih doma ter v tujini, ko bo to možno.

V kolikor bi otroke radi vpisali v plesno skupino z izjemno motiviranimi trenerji, lahko prijavnico izpolnite na spletni strani društva http://www.sdkettlebelln1obala.si/.


Deli: