Častitljivih 90 let Leandra Cunje

Leander Cunja

Danes obeležuje častitljivih 90 let g. Leander Cunja, ki ga Škofjoti poznamo predvsem po zaslugah na področju lokalnega domoznanstva za katere ga je svet KS Škofije leta 2017 nagradil s posebnim priznanjem za življenjsko delo. 

G. Cunja je tudi častni član Kulturnega društva Istrski grmič Škofije kjer so mu posvetili sledeče voščilo: 

Danes praznuje 90. rojstni dan častni član Kulturnega društva Istrski grmič Škofije Leander Cunja. Ponosni smo, da vsa leta z njim spoznavamo in raziskujemo preteklost domačega kraja. Ob visokem jubileju mu iskreno čestitamo in želimo  obilo zdravja. 

Čestitkam se pridružujemo tudi sami. Ob oblici zdravja mu želimo še delovne vneme, ter da bi se kmalu spet srečali na katerem od njegovih zanimivih predavanj.

Vse najboljše! 

 

Deli: