Akcija »Hladilnik toplega srca«

hladilnik toplega srca

FC Bronx Škofije ni le uspešen športni kolektiv ampak po svojih močeh rad pomaga pomoči potrebnim. Zato so se v klubu odločil, da bodo tudi letos v sodelovanju z radiem Capris izpeljali akcijo »Hladilnik toplega srca«. S tem želimo polepšati praznike otrokom, ki jim usoda ni namenila srečnega otroštva. Lanskoletna aktivnost je bila izjemno dobro sprejeta in Bronxi ne dvomimo, da se bodo obiskovalci naših dogodkov in tudi ostali krajani tudi letos odzvali in prinesli primerne izdelek v športno dvorano Burja. Zbirali bomo predvsem igrače, izdelke za osebno higieno in praznična darila. Omogočeno bo tudi doniranje finančnih sredstev. Zbirne točke bodo postavljene v dvorani Burja in v Kocka baru. Zbiranje bo potekalo od petka 14 do srede 26 decembra v okviru prireditve 20. Festival malega nogometa.

 

Vabimo vse ljudi toplega srca, da nas obiščejo in donirajo kakšno malenkost.

 

www.fcbronx.si

Fotogalerija

Deli: