Big band je navdušil

krajevni praznik

Big band Orkestra Slovenske vojske pod vodstvom Rudolfa Strnada in vokalistki Katji Rihter je navdušil občinstvo.

Zaigrali so Vojno zvezd, Poljane dom prelepih dni, Šuštarski most, Ti si moja ljubezen, Kje so tiste stezice, Zemlja pleše Sir Duke, Mlade oči, Ne čakaj na maj, Življenje je lepo, May Way, ki jo je zapel Rudolf Strnad in mnoge druge. Občinstvo se je velikokrat pridružilo orkestru s ploskanjem in petjem, po bučnem aplavzu pa se je koncert končal z Venčkom slovenskih popevk.

Potem je ob obloženih mizah, za katerte so skrbeli člani društva Dobra volja, še dolgo teklo prijetno druženje.

Med občinstvom je bil tudi županski kandidat Ačeš Bržan, Boris Popovič, ki je svoj prihod napovedal, pa na prireditev v dvorano  ni prišel. Menda je zamudil in je konec pričakal v avli.

Fotogalerija

Deli: