Dekleta s Škofij na koncertu v Senožečah

ŽVS-PP

V nedeljo, 24. marca, so naše pevke Dekleta s Škofij nastopile na koncertu Primorska poje v Senožečah. Na pot so se podale skupaj s pevkami in pevci MePZ Adriatic iz Hrvatinov. Oba pevska sestava sta na koncertu nastopila pod vodstvom skupnega dirigenta g. Maria Petvarja. Naše pevke so se na nastopu lepo odrezale. Ubrano so zapele štiri ljudske pesmi.

Številni poslušalci, ki so dodobra napolnili šolsko telovadnico, so prisluhnili tudi Pevski skupini Kantadore iz Gradina, Ženski pevski skupini Sanje iz Nove Gorice, Moški vokalni skupini Vocal Bača iz Podbrda in Tržaškemu partizanskemu pevskemu zboru Pinko Tomažič iz Trsta. Po nastopu je sledila pogostitev in prijetno druženje. Škofijski in hrvatinski pevci in pevke pa so se družili še na skupni vožnji proti domu. Doživeli so lep pevski in družabni večer.

Deli: