Obvestilo o prekinjeni dobavi električne energije

elektro logo

Elektro Primorska d.d. obvešča odjemalce, da bo zaradi vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah prekinjena dobava električne energije v  KS Škofije v  naseljih  PLAVJE, SPODNJE ŠKOFIJE, TINJAN in ZGORNJE ŠKOFIJE v  sredo,  27. 2. 2019 od  8:30  do predvidoma  13:30  ure.

Vrh obrazcaPodrobnejše informacije o prekinitvi najdete na spletnih straneh Elektra Primorske, kjer se lahko prijavite na brezplačno obveščanje o predvidenih izklopih v vašem kraju, in sicer prek sms in prek elektronske pošte.

V času izklopa je z napravami potrebno ravnati, kot da so pod napetostjo!

Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov si pridržujemo pravico do preklica/odpovedi del. Elektro Primorska d.d. se svojim odjemalcem zahvaljuje za razumevanje.

http://www.elektro-primorska.si/omrezje/obvestila-o-izklopih/dekani

 

Deli: