Pogodbe za kanalizacijske priključke

končana naložba v kanalizacijo

V letu 2015 je MOK zgradila javno fekalno kanalizacijsko omrežje in individualne priključke v sklopu investicijskega projekta KANALIZACIJA ŠKOFIJE -  I. faza 2. etapa. V okviru te investicije so bili zgrajeni tudi kanalizacijski priključki za objekte  Spodnjih Škofijah.

Skladno z določili  »Odloka o določitvi enotne cene izgradnje priključka na javno fekalno kanalizacijsko omrežje« (UL RS št. 123/2004)  postanejo  uporabniki, ki jim je bil zgrajen kanalizacijski priključek, zavezanci za  sklenitev  pogodbe o plačilu hišnega priključka na kanalizacijsko omrežje.

Za podpis pogodbe se boste zglasili na sedežu KS Škofije, v terminu od 16.09.2016 do 23.09.2016 in sicer:

-          Dopoldne:          od ponedeljka do petka, med 08. in 12. uro,

-          Popoldne:          sreda, med 14. in 17. uro.

S seboj boste prinesli EMŠO in davčno številko

Podatki o lastnikih  objektov – zavezancih za sklenitev pogodbe so bili pridobljeni iz katastra in zemljiške knjige. Ker obstaja možnost napak ali sprememb vas prosimo, da  v tem primeru obvestite krajevno skupnost Škofije ali našo službo, da podatke uskladimo.

Kontakti:

KS Škofije, tel. (05) 654 91 21 ali mail: ks.skofije@siol.net

Služba za KS MOK, tel. (05) 66 46 402ali mail:  borena.andrijasic@koper.si

Pogodbena obveznost za kanalizacijski priključek znaša 1.460,52 EUR. V primeru več lastnikov ali več stanovanjskih enot priključenih na isti priključek se strošek sorazmerno razdeli. Obveznost lahko poravnate v enkratnem znesku ali z obročnim odplačevanjem do 24 obrokov brez obresti, pri čemer najnižji obrok znaša 60,85 EUR.

Za vse dodatne informacije in pojasnilo smo vam na voljo.