Škofijski tekmovalci kettlebella uspešni na Hrvaškem

Nena Cah - tekmovanje

Pet članov športnega društva Kettlebell lifting Obala se je v soboto 3.3.2018 na Hrvaškem kot vsako leto udeležilo tekmovanja v cikličnem dvigovanju girij. Tokrat so člani društva Patrick Jurdana, Rebeka Bojc, Maksim Vergan ter Rendy in Nena Cah obiskali Pisarovino, kjer je tekmovanje potekalo že sedmo leto zapored. Poleg zasluženih lovorik so domov prinesli tudi nekaj osebnih rekordov in obljub tujih tekmovalcev, da se nam bodo pridružili tudi letos na naši tekmi, v soboto 21.4. v dvorani KS Škofije.

Tekme v Kettlebell liftingu tako niso samo dokaz moči in izraz tekmovalnosti ampak priložnost podiranja osebnih rekordov, predvsem pa tkanje novih prijateljskih vezi in priložnost za skupno snidenje v športnem duhu.

Rezultati;
Patrick Jurdana  TALC 2x16kg - 92 pon -  3. mesto