Uspešna sobota za člane ŠD Kettlebell lifting N1 Obala

ŠD Nena

Včeraj so člani športnega društva Kettlebell lifting N1 Obala obiskali 2 prizorišči in sicer Čazmo na Hrvaškem In Ljubljano.

Iz Čazme so tekmovalci z dvigovanjem kettlov ponovno blesteli in dosegli naslednje rezultate;

- Rebeka Bojc je v disciplini snatch 16 kilsko girijo v 10 minutah čez glavo potegnila 157x in si zagotovila 2. mesto
- Tea Šuštar je v disciplini snatch 12kg dosegla rezultat 81 ponovitev z 12 kilsko girijo in dosegla 2. mesto,
- Rendy Cah je v disciplini Long Cycle z dvema 24 kilskilma girijama dosegel rezultat 33 ponovitev in si tudi zagotovil 2. mesto,
- Patrick Jurdana je v isti disciplini girije dvignil 51x in si zagotovil 1. mesto

V Ljubljani pa je potekala kvalifikacijska tekma za državno prvenstvo v cheer plesu. Plesalke N1 dance team so se visoko uvrstile v različnih disciplinah;

Tara Šabec in Lana Hvastja - hip hop mladinski pari - 2. mesto
Sara Podnar in Hana Avdič - pom mladinski pari - 2. mesto
Hana Avdič in Lana Hvastja - jazz mladinski pari - 2. mesto
Jazz mladinska skupina - 3. mesto
Hip Hop mladinska skupina 4. mesto, ter
Pom mladinska skupina - 10. mesto

Letos naše tekmovalce iz Škofij čaka pestro leto, saj se bodo poleg organizacije zdaj že tradicionalne tekme v dvigovanju uteži "3rd Škofije Open", udeležili tudi Svetovnega prvenstva v Novem Sadu v Srbiji, ter Evropskega prvenstva v Stolbergu v Nemčiji, kjer bo po nastopu ostalih tekmovalcev iz športnega društva kettlebell lifting N1 Obala, sedanja prvakinja, Rebeka Bojc, branila naslov evropske prvakinje v kettlebell liftingu v disciplini Snatch 16kg. Plesalke pa se že pripravljajo na ostale tekme kvalifikacije za državno prvenstvo in 3 mednarodne tekme v maju in juniju.