Zadišalo je po praznikih

diši po praznikih

 

Otroci iz vrtca in šole so v organizaciji svojih učiteljev in društva Istrski grmič najlepše začeli praznični čas. S svojimi nastopi so na božično novoletni prireditvi »Diši po praznikih« razveselili starše in vse krajane v dvorani: šolska plesna skupina drugo in tretješolcev, Tai Norbedo, Enej Rustja in Tomaž Burič, otroci iz vrtca v plesu, Bogdan Bukovac, Enej Perič, Zoja Žnideršič, Lara Ušeničnik, Andraž Gojkovič, učenci predmneta Glasbeni projekti, otroški pevski zbor, Rossella Jerkič, Chantal Claut, Maja Ferfolja Karlo Budan, Urška Podobnik, Ana Mavc, dekliška vokalna skupina in za generacijsko ravnotežje še Dekleta s Škofij.

Na koncu sta vsem zaželeli srečno ravnateljica Vlasta Urška Baraga in predsednica Istrskega grmiča Vlasta Jerman.

Foto: Tanja Miko, BV

 

Fotogalerija

Deli: